Betöltés...

Szaloniki - Makedonia – Varna · már 44 €-tól




Járatok keresése (23 október 2026): Szaloniki - Makedonia – Varna
23 október 2026

00:05

Szaloniki - Makedonia


Utazási idő:
23 október 2026

14:30

Varna

44 €



Loading...

A kiválasztott út betöltődik

Kérjük, várjon
  • Szabad hely
  • Az Ön választása
  • Foglalt
Kérjük, válasszon üléseket
A következő üléseket választotta ki

Útvonal statisztikák

Az elmúlt és a következő 30 nap menetrend szerinti járatai alapján.

Állomásoldalak

Szaloniki - Makedonia indulási buszok

Varna érkezési buszok

Nemzetközi útvonalak innen: Szaloniki - Makedonia

Busztársaságok ezen az útvonalon

Szaloniki - Makedonia állomásról

További úti célokért és indítási pontokért lásd a(z) Szaloniki - Makedonia állomás oldalát.

Szaloniki - Makedonia indulási buszok

Varna állomásról

További úti célokért és indítási pontokért lásd a(z) Varna állomás oldalát.

Varna indulási buszok

Gyakran Ismételt Kérdések

Ezen az oldalon hasonlítsa össze az árakat és az indulási időket, válasszon ülőhelyet, és fizessen biztonságosan online a(z) BusTix segítségével.

A(z) ArdaTur jelenleg közlekedik ezen az útvonalon. A teljes menetrendért nyissa meg a társaság oldalát.

További úti célokért és indítási pontokért lásd a(z) Szaloniki - Makedonia állomás oldalát.

A tipikus utazási idő körülbelül 14 ó 25 p a közelmúltbeli menetrendek alapján.